Blog

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na zajęcia!

Jesteśmy po wakacjach, po dwóch zgrupowaniach, a teraz czas na trening. Zapraszamy na zajęcia :)

...więcej

Seminarium Taekwon-do „Sparring plus”, Lubin 16-17.09.2107r.

Właśnie zakończyło się seminarium Sparring Plus, prowadzone przez wyśmienitego trenera, posiadacza VIII dana Jerzego Jeduta. Bogaci w nową wiedzę wracamy trenować dalej.

...więcej

Letnie zgrupowanie TAEKWON-DO nad morzem 20-30.07.2017

...więcej

Puchar Europy w Lublinie

Na niedawno zakończonym Pucharze Europy , który odbył się w tym roku w Lublinie nasz trener zdobył drugie miejsce i srebrny medal w konkurencji układów mężczyzn IV-VI.

...więcej

XXVI Mistrzostwa Polski Taekwon-Do Juniorów

W dniach 12-13.05 2017 w Dąbrowie Białostockiej odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski Taekwon-Do Juniorów. Nasz klub reprezentowali Patrycja Mikoś, Patryk Pacholski, Krzysztof Sterlak, Jan Olejniczak oraz Bartosz Musiał. Wszyscy bili się bardzo dzielnie. Bartosz Musiał wywalczył brązowy medal w kat układów formalnych cup. Gratulacje dla naszego zawodnika. Blisko medalu byli również nasi pozostali zawodnicy lecz trzeba im będzie poczekać do przyszłego roku aby na kolejnych mistrzostwach stanąć na podium.

...więcej

Letnie zgrupowanie TAEKWON-DO nad morzem

Letnie zgrupowanie TAEKWON-DO nad morzem w MIKOSZEWIE 20-30.07.2017.
Zapisy trwają. Zapraszamy do klubu.

...więcej

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Głubczyce 2017

Na Mistrzostwach Polski Juniorów młodszych w Głubczycach Przemek Musiał zdobył srebro w walkach w kategorii wagowej +70kg. Paulina Juźwicka brąz w kategorii wagowej – 46kg. Wszyscy zawodnicy byli blisko medali. Wspaniała postawa całej drużyny dała nam 6-te miejsce w klasyfikacji klubowej.

...więcej

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon-Do oraz Mistrzostwa Młodzików w Taekwon-Do Bełchatów 2017

18 marca 2017 w Bełchatowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon-Do oraz Mistrzostwa Młodzików w Taekwon-Do.

Nasz klub zajął pierwsze miejsce za wyniki juniorów i drugie dzięki juniorom młodszym. Paulina Juźwicka została najlepszą juniorką młodszą.

To kolejny sukces naszego klubu w tym sezonie wielkie gratulacje dla wszystkich startujących!

...więcej

Puchar Polski Seniorów i Juniorów 2017 w Mykanowie 2017

  • Puchar Polski Seniorów i Juniorów 3-5.03.2017 w Mykanowie z brązowym medalem dla naszej klubowej koleżanki. Paulina Juźwicka w walkach po zaciętej, mądrze rozegranej walce zdobyła trzecie miejsce w kategorii -45kg juniorek.
  • Kolejny brązowy medal dla Bartosza Musiała. Kategoria walki juniorów -68 kg.
  • Patryk Pacholski zdobył srebro w walkach +75 kg.

Gratulujemy!

...więcej

GRUDZIEŃ 2016

Z ostatniej chwili!!!

Od tej pory naszym trenerem jest posiadacz nie IV a V stopnia mistrzowskiego Dan, gratulujemy mistrzu!!!

...więcej

Seminarium z Jarosławem Suską (6-krotny mistrz w układach Taekwon-do ITF) listopad 2016

Już po raz piąty odbywa się w naszym klubie seminarium, które prowadzi sześciokrotny Mistrz Świata w układach Taekwon-do ITF, Jarosław Suska. Uczestników tegorocznej edycji jest tak wielu, że mimo, iż miało być to spotkanie dla kolorowych pasów musieliśmy zorganizować drugą, równie liczną grupę dla posiadaczy stopni mistrzowskich. Po pierwszym dniu jesteśmy zmęczeni ale szczęśliwi i już nie możemy się doczekać jutrzejszych zajęć!

...więcej

Letnie zgrupowanie Węgorzewo 2016

W dniach od 28 czerwca do 8 lipca odbył się obóz Taekwon-Do w Węgorzewie. Z BAT Bełchatów udział wzięło 39 zawodników, w tym 4 zawodników z sekcji w Tomaszowie Mazowieckim. Ogólnie w obozie wzięło udział aż 106 zawodników z Bełchatowa, Tomaszowa i Łodzi. Kadra instruktorska i wychowawcy: Robert Jasiński Michał Cytryniak Wiktor Karnawalski Magdalena Karnawalska Agnieszka Sobczak Marcin Górecki. Opiekę medyczną zapewnił Nam pan Doktor Tomasz Komar.

Zapraszamy na kolejne zgrupowanie już za rok!

...więcej

Finał Mistrzostw Polski w Taekwon-do Biała Podlaska 2016

Karol Bernaciak – po raz szósty wykonał zadanie. Gratulujemy Mistrzu!

...więcej

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Nowej Rudzie 2016

W ten weekend (14-15.05.2016) odbyły się w Nowej Rudzie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, nasz zawodnik Patryk Pacholski zdobył dwa medale, srebro w technikach specjalnych i złoto w kategorii walk +70 kg. Jest dobrze !

...więcej

Mistrzostwa Europy w fińskim Tampere 2016

Sukces!
Na odbywających się aktualnie w fińskim Tampere Mistrzostwach Europy (28.04-1.05.2016) nasz zawodnik Karol Bernaciak zdobył indywidualnie srebrny medal w konkurencji testów siły.

...więcej


REKOMENDUJEMY

Scroll Up