Blog

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Nowej Rudzie

W dniach 18-20 maja 2018 odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Nowej Rudzie.
Przemek Musiał zdobył brązowy medal w walkach +70 kg.


...więcej

Mistrzostwa Polski Juniorów w Kłobucku

Zawodnicy naszego klubu, którzy brali udział w Mistrzostwach Polski Juniorów w Kłobucku to: Adrian Korkosiński, Patryk Pacholski, Bartosz Musiał, Krzysztof Sterlak, Paulina Juźwicka, Patrycja Mikoś.
W kat. układów I – III Dan Patryk Pacholski zdobył Wicemistrzostwo Polski, w kat. testów siły Bartosz Musiał – Mistrz Polski, Adrian Korkosiński – Wicemistrz Polski.
Ogromne Gratulacje.

...więcej

Dwudniowe zgrupowanie techniczno-szkoleniowe w Kleszczewie

W długi weekend niektórzy leniuchowali a nasze młodziki wraz z trenerem pojechały ciężko pracować na dwudniowym zgrupowaniu techniczno-szkoleniowym do Kleszczowa.

 

...więcej

Zawody w Poznaniu

22 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Młodzików, drugie eliminacje Juniorów i Juniorów Młodszych w Poznaniu.

Poznań był całkiem gościny, choć wszystkich medali nam nie dali to i tak przywozimy 8 złotych 7 srebrnych i 9 brązowych. Pierwsze miejsce w drużynie Juniorów i drugie w Juniorach młodszych :) Jeden zawodnik dostał nawet puchar dla najlepszej zawodniczki.

...więcej

Mistrzostwa Europy

12 kwietnia 2018 odbyły się Mistrzostwa Europy.
Nasz klub reprezentowali: Karol Bernaciak, Adrian Korkosiński, Patryk Pacholski.

Adrian Korkosiński zdobył brązowy medal w kat. juniorów I Dan oraz wicemistrzostwo Europy w testach siły.
Karol Bernaciak zajął IV miejsce w testach siły.
Drużyna juniorów w skład której weszli Adrian Korkosinski i Patryk Pacholski zdobyła srebrny medal w testach siły. Szczególne Gratulacje dla Trenera Karola Bernaciaka.

...więcej

Grand Prix Polski

24 marca 2018 w Głubczycach odbył się turniej Grand Prix Polski. W seniorach startowali nasi zawodnicy Trener Michał Cytryniak, Dawid Zgliński, Łukasz Morozowski, Mateusz Drzewiecki. W zakończonej  rywalizacji seniorów układów formalnych kup, Mateusz Drzewiecki zajął V miejsce, Łukasz Morozowski był IX.
W konkurencji układów seniorów IV-VI Dan nasz Trener Michał Cytryniak zdobył złoty medal.

...więcej

Fotorelacja z zawodów pierwsza eliminacja do MP

Układy formalne

Walki i dekoracje

...więcej

Eliminacje do MP Juniorów i Juniorów Młodszych

17 marca 2018 w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się pierwsze eliminacje do MP Juniorów i Juniorów Młodszych. Nasza 16 osobowa drużyna zdobyła 22 medale w tym 10 złotych. Od medali nawet ważniejsze uzyskane kwalifikacje do Mistrzostw Polski. Ponadto w klasyfikacji generalnej Juniorów Młodszych zajęliśmy II miejsce. Wszystkim naszym zawodnikom gratulacje za walkę, wszyscy byli wspaniali!!!!

...więcej

Egzamin na stopnie DAN we Wrocławiu

W dniu 10 marca 2018 r. odbył się egzamin na stopnie DAN we Wrocławiu. Jednym z pretendentów był Patryk Pacholski, któremu udało się zdać na swój pierwszy stopnień mistrzowski. Gratulacje!

...więcej

Puchar Polski w Mykanowie

4 marca 2018 zakończyliśmy rywalizację na Pucharze Polski w Mykanowie.
Nasi zawodnicy zdobyli kilka medali na tej imprezie min: Trener Michał Cytryniak brązowy medal w prestiżowej kategorii układów formalnych IV – VI Dan, Adrian Korkosiński srebrny medal w układach juniorów st. Dan, Patryk Pacholski srebrny medal w walkach kat. junior +75kg ( 1kup – Dan) i brązowy medal w układach formalnych st. kup.
Szczególny😂😂 medal zdobył Bartosz Musiał w walkach do 75kg 1kup – Dan (brąz).


Pierwszy dzień Pucharu Polski 2018

Wieczorna Gala na Pucharze Polski w Mykanowie z udziałem naszego Trenera Michała Cytryniaka.

Drugiego dnia na Pucharze Polski rywalizowali juniorzy

...więcej

Zgrupowanie kadry Taekwon-do ITF

W ostatnich dniach lutego (22-25.02.2018) odbyło się w COS w Spale zgrupowanie kadry Taekwon-do ITF. Zawodnicy odbyli po sześć treningów dziennie, podzielonych na elementy walki i układów formalnych. W grupie 79 uczestników znaleźli się przedstawiciele naszego klubu: Michał Cytryniak, Adrian Korkosiński, Patryk Pacholski oraz Karol Bernaciak jako trener testów siły.

...więcej

Seminarium z Mistrzem Jerzym Jedutem

Seminarium „Więcej niż sparring”.

...więcej

Kurs przygotowujący do egzaminu na stopnie mistrzowskie I-VI Dan

Polski Związek Taekwon-do informuje, że w dniach 09-10 marca 2017 r. (piątek – sobota) w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 (Szkoła Podstawowa nr 38) przy ul. Horbaczewskiego 61 we Wrocławiu, organizuje kurs przygotowujący do egzaminu na stopnie mistrzowskie I-VI Dan (obecność nieobowiązkowa).

Zajęcia i konsultacje prowadzić będzie Mistrz Jerzy Jedut – VIII Dan.

...więcej

Puchar Polski seniorów i Juniorów

3-4 marca 2018 odbędzie się Puchar Polski w Mykanowie https://www.sportdata.org/taekwondo_itf/set-online/veranstaltung_info_main.php?active_menu=calendar&vernr=99#a_eventhead

Od tego roku wszystkie imprezy będą odbywały się w nowym systemie.

...więcej

Adrian Korkosiński nowy posiadacz czarnego pasa

Grono naszych klubowiczów powiększyło się jeszcze jednego posiadacza czarnego pasa. Podczas ostatniego egzaminu na stopnie mistrzowskie egzamin zdał Adrian Korkosiński.
GRATULACJE !!!

...więcej

Ogólnopolskie szkolenie sędziów w dniach 6-7 stycznia 2018

W dniach 6-7 stycznia 2018 Odbyło się ogólnopolskie szkolenie sędziów. Wydarzenie to odbyło się w siedzibie naszego klubu. Zajęcia prowadzili : Roman Lewicki II DAN(dyrektor do spraw sędziowskich PZTKD) , Krzysztof Cywiński VI DAN (sędzia międzynarodowy klasy „A”, Mistrz Jarosław Suska VII DAN (trener kadry narodowej). Program szkolenia obejmował zajęcia teoretyczne i praktykę. Uczestnikami szkolenia byli trenerzy klubowi, kadrowicze oraz nasi klubowicze a jednym z obserwatorów Łukasz Stawarz – trener kadry.

Więcej zdjęć pod linkiem https://www.facebook.com/ctkdlodz/posts/999371063534922

...więcej

Egzamin na stopnie uczniowskie CUP

18.12.2017 w siedzibie naszego klubu odbył się egzamin na stopnie uczniowskie CUP. Wszyscy podchodzący do egzaminu osiągnęli sukces zdając na wyższe stopnie. Gratulacje. Niech zdany egzamin będzie zachętą do dalszej wytrwałej pracy.

...więcej

Turniej Mikołajkowy Taekwon-do ITF w Tomaszowie Mazowieckim

W dniu 9.12 2017 odbył się w Tomaszowie Mazowieckim turniej Mikołajkowy Taekwon-do ITF. W którym nasz klub Cenrtum Taekwon-do Łódź brał czynny udział. Zawodnicy startujący w różnych kategoriach zdobyli medale z każdego kruszcu co dało w konsekwencji trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej dla klubu. Wszystkim startującym zawodnikom wielkie gratulacje za waleczność. Fotorelacja w albumie  – zapraszamy do oglądania https://www.facebook.com/pg/ctkdlodz/photos/?tab=album&album_id=999361190202576

...więcej

Egzamin na stopnie cup grudzień 2017

Fotorelacja

...więcej

Fotorelacja z Seminarium z Mistrzem Jarosławem Suska

Zdjęcia: Piter Trojanowski

Więcej zdjęć pod linkiem https://www.facebook.com/yarostkd/posts/1853795671314553

...więcej

Zapraszamy na zajęcia!

Jesteśmy po wakacjach, po dwóch zgrupowaniach, a teraz czas na trening. Zapraszamy na zajęcia :)

...więcej

Seminarium Taekwon-do „Sparring plus”, Lubin 16-17.09.2107r.

Właśnie zakończyło się seminarium Sparring Plus, prowadzone przez wyśmienitego trenera, posiadacza VIII dana Jerzego Jeduta. Bogaci w nową wiedzę wracamy trenować dalej.

...więcej

Letnie zgrupowanie TAEKWON-DO nad morzem 20-30.07.2017

...więcej

Puchar Europy w Lublinie

Na niedawno zakończonym Pucharze Europy , który odbył się w tym roku w Lublinie nasz trener zdobył drugie miejsce i srebrny medal w konkurencji układów mężczyzn IV-VI.

...więcej

XXVI Mistrzostwa Polski Taekwon-Do Juniorów

W dniach 12-13.05 2017 w Dąbrowie Białostockiej odbyły się XXVI Mistrzostwa Polski Taekwon-Do Juniorów. Nasz klub reprezentowali Patrycja Mikoś, Patryk Pacholski, Krzysztof Sterlak, Jan Olejniczak oraz Bartosz Musiał. Wszyscy bili się bardzo dzielnie. Bartosz Musiał wywalczył brązowy medal w kat układów formalnych cup. Gratulacje dla naszego zawodnika. Blisko medalu byli również nasi pozostali zawodnicy lecz trzeba im będzie poczekać do przyszłego roku aby na kolejnych mistrzostwach stanąć na podium.

...więcej

Letnie zgrupowanie TAEKWON-DO nad morzem

Letnie zgrupowanie TAEKWON-DO nad morzem w MIKOSZEWIE 20-30.07.2017.
Zapisy trwają. Zapraszamy do klubu.

...więcej

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Głubczyce 2017

Na Mistrzostwach Polski Juniorów młodszych w Głubczycach Przemek Musiał zdobył srebro w walkach w kategorii wagowej +70kg. Paulina Juźwicka brąz w kategorii wagowej – 46kg. Wszyscy zawodnicy byli blisko medali. Wspaniała postawa całej drużyny dała nam 6-te miejsce w klasyfikacji klubowej.

...więcej

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon-Do oraz Mistrzostwa Młodzików w Taekwon-Do Bełchatów 2017

18 marca 2017 w Bełchatowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwon-Do oraz Mistrzostwa Młodzików w Taekwon-Do.

Nasz klub zajął pierwsze miejsce za wyniki juniorów i drugie dzięki juniorom młodszym. Paulina Juźwicka została najlepszą juniorką młodszą.

To kolejny sukces naszego klubu w tym sezonie wielkie gratulacje dla wszystkich startujących!

...więcej

Puchar Polski Seniorów i Juniorów 2017 w Mykanowie 2017

  • Puchar Polski Seniorów i Juniorów 3-5.03.2017 w Mykanowie z brązowym medalem dla naszej klubowej koleżanki. Paulina Juźwicka w walkach po zaciętej, mądrze rozegranej walce zdobyła trzecie miejsce w kategorii -45kg juniorek.
  • Kolejny brązowy medal dla Bartosza Musiała. Kategoria walki juniorów -68 kg.
  • Patryk Pacholski zdobył srebro w walkach +75 kg.

Gratulujemy!

...więcej

GRUDZIEŃ 2016

Z ostatniej chwili!!!

Od tej pory naszym trenerem jest posiadacz nie IV a V stopnia mistrzowskiego Dan, gratulujemy mistrzu!!!

...więcej

Seminarium z Jarosławem Suską (6-krotny mistrz w układach Taekwon-do ITF) listopad 2016

Już po raz piąty odbywa się w naszym klubie seminarium, które prowadzi sześciokrotny Mistrz Świata w układach Taekwon-do ITF, Jarosław Suska. Uczestników tegorocznej edycji jest tak wielu, że mimo, iż miało być to spotkanie dla kolorowych pasów musieliśmy zorganizować drugą, równie liczną grupę dla posiadaczy stopni mistrzowskich. Po pierwszym dniu jesteśmy zmęczeni ale szczęśliwi i już nie możemy się doczekać jutrzejszych zajęć!

...więcej

Letnie zgrupowanie Węgorzewo 2016

W dniach od 28 czerwca do 8 lipca odbył się obóz Taekwon-Do w Węgorzewie. Z BAT Bełchatów udział wzięło 39 zawodników, w tym 4 zawodników z sekcji w Tomaszowie Mazowieckim. Ogólnie w obozie wzięło udział aż 106 zawodników z Bełchatowa, Tomaszowa i Łodzi. Kadra instruktorska i wychowawcy: Robert Jasiński Michał Cytryniak Wiktor Karnawalski Magdalena Karnawalska Agnieszka Sobczak Marcin Górecki. Opiekę medyczną zapewnił Nam pan Doktor Tomasz Komar.

Zapraszamy na kolejne zgrupowanie już za rok!

...więcej

Finał Mistrzostw Polski w Taekwon-do Biała Podlaska 2016

Karol Bernaciak – po raz szósty wykonał zadanie. Gratulujemy Mistrzu!

...więcej

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Nowej Rudzie 2016

W ten weekend (14-15.05.2016) odbyły się w Nowej Rudzie Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, nasz zawodnik Patryk Pacholski zdobył dwa medale, srebro w technikach specjalnych i złoto w kategorii walk +70 kg. Jest dobrze !

...więcej

Mistrzostwa Europy w fińskim Tampere 2016

Sukces!
Na odbywających się aktualnie w fińskim Tampere Mistrzostwach Europy (28.04-1.05.2016) nasz zawodnik Karol Bernaciak zdobył indywidualnie srebrny medal w konkurencji testów siły.

...więcej


REKOMENDUJEMY

Scroll Up